Chlpaté čižmy

Zdá sa, že čižmičky s chĺpkami boli „in“ najprv medzi deťmi. S obľubou ich nosili (a ešte stále aj nosia) malé slečny. Sú milé, jemné a teplé – majú teda všetko, čo by mali mať čižmy na zimu. Onedlho sa však chlpaté čižmy dostali do módy pre dospelých a odvtedy sa ich ženy už nevzdali. Každú zimu totiž vidno nejakú dámu ktorá ich nosí. A vyzerá to stále dobre.

V predajni s obuvou nájdete široký sortiment týchto čižiem. Niektoré sú po lýtka, iné po kolená, nájdete dokonca aj malé milé kotníkové čižmičky po členky v štýle Yeti. Chĺpky sú biele, ružové alebo v iných farbách a môžu byť krátke či dlhé. Je potom už len na vás ktorým dáte prednosť.

Chlpaté čižmy zrejme nevyšli z módy najmä preto, že pôsobia zimne a dobre sa nosia vďaka nízkej podrážke. Vo vnútri sa väčšinou nachádza teplá výstelka takže zima vám určite nebude. A zaujímavo vyzerajú v kombinácii s legínami alebo z úzkymi nohavicami pretože tento druh čižiem sa nosí len na oblečenie.

Za posledné obdobie sa aj na módnych prehliadkach objavili tieto čižmy, ale v obmene – mali opätok. Ak teda chcete byť trendy, kráčať s dobou a nechcete sa vzdať čižiem s chlpmi doprajte si „Yeti čižmy“ na opätku. Budete nadčasové!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *