Čižmy Deichmann

Čižmy Deichmann

Čižmy Deichmann

Čižmy Deichmann patria medzi obuv, ktorá sa na našom trhu objavuje strašne dlho. Každý rok prekonáva svoju minuloročnú kvalitu a stále je krajšia a krajšia. Deichmann je jednoducho druh obuvi, ktorú musíte vo svojom šatníku mať.

Čižmy sú obuvou, ktorá medzi ostatnými jednoducho kraľuje. Sortiment je skutočne rozmanitý a je z čoho si vyberať. Na trhu sa môžete stretnúť s klasickými vysokými čižmami, členkovými čižmami, ale taktiež aj s polovysokými čižmami. Dnes sa pozrieme na to, s akými trendmi sa v sezóne jeseň/zima vo firme Deichmann stretneme.

Medzi najobľúbenejšie kúsky budú určite patriť znova čižmy vo farebnom prevedení lila a fialová. Jedná sa o najobľúbenejšiu farbu, s ktorou sme sa mohli stretávať celú minulú sezónu. Môžete si vyberať od tých najsvetlejších až po tie najtmavšie farebné prevedenia.

Ďalším módnym trendom v čižmovej sezóne firmy Deichmann sú určite podošvy a takzvané vražedné podpätky. Jedná sa o veľmi ženské prevedenie, ktoré dokáže očariť každého okoloidúceho.

Takzvané “Shoeties” Vám dodá skvelý pocit z obdobia 60. rokov, kedy bol v móde rock´n roll. Jedná sa o uzučkú, obtiahnutú obuv, ktorá siaha tesne pod členok. Môžete si vyberať z viacero prevedení, či už je to klasická čierna, zahmlená fialová, ale taktiež aj sivý opotrebovaný vzhľad, ktorý dokáže spraviť Vaše nohy elegantnými.

Nízke čižmy spolu s jazdeckou obuvou dokážu s Vašimi nohami spraviť neuveriteľné veci. Pracky, nity a riasenia zdobia úzke výrezy okolo členkov. Vďaka tomuto sa obuv perfektne hodí k rúrovým nohaviciam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *