Čižmy na platforme

Čižmy na platforme

Čižmy na platforme

Obuv je pre ženy jedna z najdôležitejších častí celého odevu. Keď nahliadneme do šatníku každého nežného pohlavia vždy nájdeme niekoľko rôznych párov topánok. Poslednou dobou sa do popredia dostáva obuv, ktorá je postavená na platforme, či už vysokej, strednej, alebo nízkej.

Zimné mesiace sú obdobím, kedy je potrebné vytiahnuť čižmy. Je to najmä kvôli chladnému a vlhkému počasiu, a predsa pre každého musí byť prvoradé zdravie. Pokiaľ sa rozhodnete pre čižmy s platformou, ešte viac svoje nohy zvýraznite a dodáte ešte väčší nádych elegantnosti.

Avšak v každom prípade dávajte pozor na to, akú platformu si vyberáte. Pokiaľ chcete vyzerať luxusne, ale nechcete aby sa Vaša spodná končatina časom zdeformovala, určite si vyberte platformu, ktorá je plochá. Odporúča sa taktiež nosiť model so širokým klinom, alebo platformou, ktorá je takmer rovnobežná priamo so zemou, aby na nohu nevznikal zbytočný tlak. Táto nepohodlnosť môže spôsobiť na nohách otlaky, kurie oká, pľuzgiere, ale taktiež aj nervové bolesti, ktoré niesu dvakrát príjemné.

Určite neuprednostňujte čižmy s platformou, ktoré majú úzke špičky. Takýto druh topánok Vám tlačí prednú časť k sebe a to častokrát zaviní poškodenie nohy. Preto hľadajte platformovú obuv najmä s hrubšou špičkou, v ktorej bude Vaša noha komfortne uložená.

Je samozrejme len na Vás, ktorý druh čižiem s platformou si vyberiete, ale ako bolo spomínané vyššie, dbajte najmä o svoje zdravie a eleganciu posuňte až na druhú priečku. Avšak v tejto dobe už v podstate nič nemusíte nikam posúvať, keďže aj zdravá obuv je niekoľkokrát ešte luxusnejšia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *