Čižmy na zimu nad kolená

Každá žena v zime určite pozná situáciu, keď je ortuť na teplomere až tak nízko, že doslovne štípu stehná. Ako zahriať nohy počas treskúcich mrazov? Vysokými, skutočne vysokými čižmami. Takými, ktoré siahajú až nad kolená, prípadne až na stehná. Takéto čižmy boli v móde niekoľko rokov dozadu. Bežne sa však stáva, že trendy z minulosti sa nám neustále vracajú v tej istej, alebo mierne modifikovanej podobe. Vysoké čižmy sú toho dôkazom.

Takéto čižmy sa hodia nielen na každodenné nosenie, ale aj na slávnostnejšie príležitosti. Čižma má úzky a obtiahnutý strih, vďaka nemu dokonale obopne Vašu nohu a zvýrazní ju. Niečo, čo mnoho žien určite ocení. Ak k takémuto jedinečnému vzhľadu pridáme tepelný komfort, o ktorom ostatné čižmy len snívajú, máme horúceho favorita mrazivých dní.

Takéto čižmy si oblečte k úzkych rifliam či legínam. Jednoducho ich zasuniete do čižmy a máte po starosti. Ide o dobrú ochranu ku kratšiemu oblečeniu, napríklad kabátikom len do pása. K rifliam sa hodia športovejšie čižmy na nízkom opätku. Ak potrebujete pôsobiť elegantnejšie, zvoľte vysoký opätok. Opticky predĺži Vaše nohy a pridá Vám na výške. K nim si môžete dať sukňu či minišaty, k tomu dobrý make up a účes. Zaručene budete neodolateľná a rafinovaný strih vysokých čižiem k tomu prispeje nemalou mierou. Nezabúdajte ani na ostatné doplnky, ktorými sa doladíte k dokonalosti.

Čižmy nad kolená

Najpoužívanejším materiálom týchto čižiem je samozrejme koža. Vnútri štýlová kožušinka. Ak prechádza cez povrch smerom von, môže ísť o zaujímavý dizajnérsky prvok. Pri takýchto čižmách sú vhodnými farbami čierna, hnedá a sivá vo všetkých odtieňoch. Predĺžia Vám nohy a sú to farby, ktoré budú v móde aj na budúcu sezónu.

Vyzerajú vyzývavo no elegantne. Sú krásne a pohodlné. Vzbudzujú záujem a Vám je v nich príjemne teplo. Takto majú vyzerať dokonalé čižmy. Možno sú nimi práve tieto.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *