Letné čižmy

Čižmy nemusia byť len zimné a dôkazom stále vyvíjajúcej sa módy sú aj čižmy na leto. Vôbec nie sú hrubé, majú vysoký opätok a hodia sa naozaj ku všetkému. A ak si ich raz kúpite vraj už nepôjdu tak ľahko dolu. Vyskúšajte ich aj vy!

Čižmičky na leto sú u nás pomerne novinkou ale v zahraničí sú milované a ženy na nich „fičia“ veľmi rady. Ich výhodou je všestranné využitie. Skvelo sa hodia k legínam, dotvoria úzke rifle a vyniknú aj v kombinácii so sukňou či so šatami. Ako ich teda budete nosiť je na vás.

Spoznáte ich podľa vysokého opätku a majú otvor na päte, na prstoch alebo všade tam kde by ich bežné čižmy na zimu nikdy nemali. Sú to vlastne napoly lodičky a napoly čižmičky. Na svoje si však prídu aj ženy ktoré majú rady pri chôdzi pohodlie – v ponuke sú totiž aj letné čižmy na nízkej podrážke pre mäkkú celodennú chôdzu.

Sú vyrobené zo vzdušného materiálu a niektoré kožené sú krásne vydierované do tvaru napríklad kvietkov. Niektoré sú vyrobené aj zo semišu. Nájdete ich v mnohých farebných variáciách od bielej cez hnedú až po čiernu alebo zelenú. Sú ideálne do teplého počasia a určite si nájdu uplatnenie aj vo vašom šatníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *