Sexi čižmy na platforme

Každá žena chce byť príťažlivá a mať pocit, že je atraktívna. Takýto pocit má mnoho žien už v klasických čižmách, ak chcete tento pocit posunúť o úroveň vyššie, siahnite po čižmách na platforme.

Všetci muži sa radi obzrú za dlhými nohami a dokonalých čižmách. Ak nemáte nohy dlhé ako modelka, môžete kúsok klamať. Ak si zvolíte vysokú platformu, získate cenné centimetre navyše.

V prípade, že hľadáte sexi platformové čižmy na bežné nosenie, voľte úzku sáru, ktorá tesne obopne Vaše nohy a kvalitné materiály. Či už ide o klasickú hladkú a pravú kožu, alebo jej brúsenú verziu. Kvalita sa vždy cení. Tu je dôležitý strih. Na vysokú platformu sa hodia čižmy, ktoré Vás tesne obopnú. Farbu materiálov môžete voliť podľa svojej chuti, ružová, fialová, čierna či pastelové farby, fantázií sa medze nekladú. Ešte raz zdôrazňujeme, ak chcete byť v čižmách sexi, musia dokonale padnúť.

Takéto čižmy si môžete kúpiť aj v prípade, že chcete doma rafinovane zvádzať a provokovať partnera či manžela. Keď Vás uvidí v takýchto vysokých čižmách na platforme, určite ho to nenechá chladným. V takomto prípade môžete voliť aj menej štandardné materiály, akými sú latex či lesklá, poriadne lesklá koža. Voľte výrazné a provokatívne farby, vyvarujete sa pastelovým odtieňom a rôznym nevýrazným farbám. Čierna, biela, červená, žltá či oranžová sú farby, ktoré určite budú pôsobiť.

Ako je vidno, čižmy na platforme nemusia byť len elegantným kúskom oblečenia, ale aj jeho poriadne provokatívnou časťou. Ak chcete vzbudiť vo svojom okolí rozruch, určite vsaďte na vysokú platformu a dokonalý strih. Ak sa k nemu pridá rafinované zaväzovanie celej čižmy, krátka sukňa a dokonalé nohy, dostanete sa všade tam, kde budete chcieť a všetko, čo budete chcieť. Takéto sexi čižmy na atraktívnej žene si bude pamätať každý muž.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *